Ritininė stogų danga FDT

New product

Ritininė stogų danga FDT

FDT Rhepanol - atspariausia ritininė stogo danga pasaulyje

Vokietijos įmonė FDT gerai žinoma pasaulinėje architektūroje kaip patikimiausios sintetinės stogo dangos gamintoja. Visų pirma tai ne deklaruojamas patikimumas, o laiko patikrinti faktai, kadangi tai seniausiai pasaulyje gaminama ritininė stogo danga PIB (Polyisolbutyleno) pagrindu. Įspūdingas įrodymas - 1956 vandenvietės stotelės stogas Eggenstein-Leopoldshafen mieste, Vokietijoje, padengtas FDT danga. Nepriklausomai statybinių medžiagų tyrimo laboratorijai MPA atlikus medžiagos kokybės ir stogo sandarumo testus praėjus 50 metų po dangos sumontavimo paaiškėjo, jog medžiaga yra puikioje būklėje, sandari, nesuskilinėjus ir puikiai atliekanti savo funkcija!

Taigi, kas sudaro šios dangos sekmės pagrindą?
 • Sintetinių dangų pradininkė, vienintelė įmonė, gaminanti stogo dangą polyisolbutyleno pagrindu
 • Vienintelė danga pasaulyje, išliekanti elastinga prie minus 60 laipsnių pagal Celsijų
 • Vienintelė danga pasaulyjė, kurią galima montuoti iki minus 30 laipsnių šalčio
 • Viena iš pralaidžiausių garams sistemų rinkoje. Nuo 3 iki 10 kartų pralaidesnė negu bitumas ir nuo 2 iki 5 kartų pralaidesnė
  negu PVC dangos.
 • FDT gaminama be minkštiklių, todėl ji nebijo UV spindulių, kas yra didžiausia bėda Bituminėse ir PVC dangose.
  Bitumą nuo UV apsaugo pabarstas, bet po laiko jam nusitrynus nuo paviršiaus danga pradeda irti. PVC dangose tas pats
  įvyksta saulei ištirpdinus minkštiklį iš dangos.  

 

 • Dangai nereikalingi karšto litavimo aparatai, nes danga susiklijuoja chemiškai pašalinus krašte esančią apsauginę juostą
  ir perdengus viena dangą kita 10 cm. Karštas litavimas ne tik priklauso nuo oro sąlygų bet ir nuo teisingos temperatūros.
  Parinkus per šaltą orą ar temp. danga blogai susiklijuoja, parinkus per karštą, paviršius apdega.
 • Danga yra 2,5 mm storio su sintetiniu flysu ant dangos apačios.

FDT Rhepanol danga ridenama ant Gripfix juostų

Danga turi unikalią mechaninio tvirtinimo sistemą Gripfix. Tai sukibimo juostos, išdėstomos tam tikru žingsniu ir tvirtinamos ant izoliacinės medžiagos smeigiuojant per juostą ir izoliacinę medžiagą į ankeravimo pagrindą. Dedant dangą ant juostų, juostos susikabina su sintetiniu flisu ir tokiu būdu neleidžia dangai keltis esant didelei vėjo apkrovai. Tokiu būdu didžiausia apkrova tenka ne dangos sujungimo vietoms kaip PVC atveju, o juostoms, kas lemia ilgaamžiškesnį sujungimų sandarumą.

Dangą galima aplikuoti ir ant šlaitinių stogų. Priklijavus falcinį profilį galima imituoti falcinį stogą. Taip pat dangą galima dažyti jūsų pasirinkta spalva, skystu variu ar cinko spalva!
Sistema turi išbaigtą komplektuojamų detalių asortimentą, todėl iš vienų rankų gausite viską nuo paprasčiausių ventiliacinių kaminėlių iki stoglangių ir pan.!

Smulkiau

Techninių duomenų lapas

TD lapas

Stogų Dangos

Informacija

Accept Site use cookies