Daniškos klinkerinės plytos Randers Tegl

Yra 63 prekių.

Vienos iš labiausiai žinomų ir gerbiamų klinkerio gamyklų Europoje daniškosios Randers Tegl istorija prasideda dar 1911 metais. Savininkui Carl piper įsigijus pirmąją klinkerio plytų gamyklą Danijoje, prasidėjo nepaliaujamo augimo, tobulinimo ir plėtimosi periodas. Randers-Tegl ypatingai žinoma dėl aukščiausios kokybės klinkerinių plytų ir čerpių, kurios turi ne tik unikalų paviršių ir optiką, tačiau pasižymi ypatingu apdirbimo procesu bei turi išskirtinę spalvų gamą.

Peržiūrėkite Randers-Tegl plytų objektus

Peržiūrėkite pilną Randers Tegl plytų brošiūrą

 • Standartinio ilgio UNIKA serijos klinkerinės plytos

  "Unika" serijos klinkerinės plytos yra pačios išskirtiniausios Randers-Tegl gamintojo produktų paletėje. Šios serijos plytos, kurios gaminamos su specialiu moliu, šlapio formavimo būdu, pasižymi ypatingu ir charakteringu paviršiumi bei spalvų žaismingumu. Šios serijos plytos gaminamos ilgesnį periodą, naudojant deginimą anglimi, tam, kad pasiekti ypatingą žaismingumą ir unikalumą plytų dizaine.

 • Išskirtinio ilgio klinkerinės plytos

  Kai kurie projektai rekalauja nestandartinio formato plytų. Šiam atvejui Randers Tegl gamykla sukūrė ypatingo ilgio plytas. Ultima plytos išskirtinės visais aspektais - formatu, paviršiaus struktūra bei spalva. Tai ypatingo architektūrinio skonio klientams, kurie tiksliai žino, ko nori savo projektui.

 • Standartinio ilgio PRIMA serijos klinkerinės plytos

  Prima serijos klinkerinės plytos iš Randers Tegl yra vandens formavimo plytos, praėjusios ekletišką apdirbimą. Kiekviena plyta turi savo intriguojantį paviršiaus ir spalvos aspektą, bei pasižymi klasikiniu ir tipiniu tonų variacija. Dėl šlapio formavimo proceso, iš formų išimamos plytos visada įgauna unikalų paviršių.

 • Standartinio ilgio CLASSICA serijos klinkerinės plytos

  ”Classica” serija yra plačiausią aukščiausios kokybės minkšto formavimo plytų tarpe . ”Classica” serijos plytų gamyba paremta ilgametėmis tradicijomis ir nekintančia kokybe. Inovatyvi ir moderni produkcija užtikrina aukštą kokybę ir išskirtinį dizainą. ”Classica” serija atspindi klasikinių spalvų gamą.

Rodoma 1 - 24 of 63 produktų
Accept Site use cookies