Vakuminė izoliacija fasadams, stogams, grindims ir interjero sienoms

Yra 5 prekių.

Porextherm Vacupor -  vakuuminė termoizoliacija

Vakuuminė šilumos izoliacija- aukšto efektyvumo izoliacija, kur vakuumas sukurtas izoliacinės medžiagos viduje ženkliai sumažina jos šiluminį laidumą. Šilumos bei šalčio laidumas, tame tarpe ir izoliacinės medžiagos viduje vyksta dėl oro sluoksnių susimaišymo su skirtingomis temperatūromis. Be to pats oras nejudrioje būsenoje taip pat turi šiluminį laidumą. Vakuumo sudarymas termoizoliacinės plokštės viduje praktiškai eliminuoja šilumos laidumą, kuris vyksta dėl konvekcijos (perdavimo) ir oro šilumos laidumo.

Vakuuminės termoizoliacijos principas žinomas jau senai. Pažvelkime kad ir į termosą. Erdvėje, tarp jo dviejų sienelių, sudaromas gilus vakuumas, ko pasėkoje šiluminis laidumas dėl konvekcijos praktiškai pašalinamas. Vakuumines izoliacijos principai buvo panaudoti ir izoliacinių plokščių gamyboje. Viena iš jų, panaudojusi šiuos principus Vokietijos kompanija Porextherm gaminanti plokštes Vacupor. Tai ypatingai efektyvios vakuuminės izoliacijos plokštės (VIP). Šis izoliacijos būdas yra efektyvesnis nei įprasti šiltinimo sprendimai nuo 5 iki 10 kartų. Šiluminis laidumas lygus 0,007 W/(m*K).

Vacupor ypatingai pritaikomas ten-kur reikalinga pašalinti šalčio tiltus ir negalima panaudoti įprastų šiltinimo medžiagų. VIP susideda iš vidaus užpildo vadinamo „branduoliu“ kuris įizoliuotas apsaugine plėvele. Kapsulės viduje sukurtas vakuumas nuo 0,001 iki 1,5 mbar. Branduolio medžiaga (SiO2) atlieka 3 pagrindines funkcijas:

  • Pirma, branduolys palaiko plokščių sieneles. Atmosferinio slėgio jėga branduolyje sukuria apie 10000 kg/m2 jėgą.
  • Antra, branduolio medžiaga taip pat slopina likusių dujų molekulių judėjimą. Kuo smulkesnės branduolio užpildo dalelės, tuo sunkiau viduje likusioms dujų molekulėms susidurti viena su kita. Porextherm Vacupor branduolys turi smulkiausias SiO2 daleles, ir tuo pačiu geriausią izoliacinį efektyvumą. Dalelių dydis viduje sudaro 0,02μm, palyginimui atvirų porų polistireno putų dalelių dydis 10-30 μm.
  • Trečia, branduolio medžiaga užtikrina apsaugą nuo šilumos nutekėjimo dėl spinduliavimo ir turi savyje specialias medžiagas kurios sugeria bei išsklaido infraraudonuosius spindulius.

    Nužengusios iš kosminių technologijų VIP plokštės yra naudojamos daugelyje pramonės sričių, tokių kaip transportavimas su temperatūros kontrole, namų bei pramoniniuose šaldikliuose, atitvarų izoliacijai statybose. Ypatingai naudojamos sistemose kur reikalinga papildoma erdvė, geresnė temperatūrų kontrolė, ilgesni transportavimo terminai išlaikant pastovią temperatūrą, transportavimo tūriui bei svoriui sumažinti bei kur reikalingas padidintas energetinis efektyvumas. Kadangi naudojant šias plokštes sutaupoma erdvė, tai turi ženklią ekonominę naudą renovuojant ir šiltinant pastatus iš vidaus taip sutaupant brangius kvadratinius metrus erdvės ir tuo pačiu efektyviai išsprendžiant šiluminės izoliacijos klausimus. Papildomos medžiagos galimybės atsiskleidžia įmontuojant ją į stiklo paketus pastato fasaduose bei atitvarose, instaliuojant ją aukštos temperatūros metalo bei keramikos lydymo krosnyse.

    Vacupor plokštės gali būti tiekiamos įvairių formų (lygių, apvalių, kreivų), tai suteikia lankstumą projektuojant. Projektuojant izoliaciją su šiomis plokštėmis visos techninės kiaurymės yra iš anksto numatomos. Plokščių storiai: 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm.
Rodoma 1 - 5 of 5 produktų
Accept Site use cookies