Medžio kompozito terasinės dangos Megawood

Yra 7 prekių.

megawood terasinės lentos

fl01fl03f04fl05fl06fl07fl02

Megawood kompozito terasos - išskirtinės kokybės ir dizaino vokiškos terasinės dangos kiekvienam architektūriniam iššūkiui!

Kas yra Megawood?

megawood sudėtis kompozito terasos

Megawood ® gaminama iš 75% natūralios medienos pluošto bei 25% aukštos kokybės polimerų su priedais, kurie suteikia produktams išskirtinį ilgaamžiškumą, priežiūros lengvumą, UV spalvų stabilumą bei unikalias spalvas. Megawood® medžiaga tai nauji standartai terasoms: ekologinė vertė suteikiama technologinės pažangos dėka. Megawood® terasinės lentos, kurių sudėtyje yra net 75% natūralios medienos pluošto, gaminamos modernioje ir globaliai unikalioje gamykloje. Medienos plaušai patenka iš tvariai valdomų medienos išteklių, kurie buvo sertifikuoti pagal skaidrią ir nepriklausomą sistemą-PEFC, užtikrinant darnią miškininkystę ir jos valdymą. Naudojama ekologiška rišamoji medžiaga,priedai bei natūralūs pluoštai sujungiami patentuoto gamybos proceso metu į tvirtą Megawood® medienos polimero sudėtį.  Visi komponentai yra be PVC ir gali būti perdirbami Megawood® perdirbimo linijos. Megawood® produktams yra taikomi griežti kokybės reikalavimai dėl HOLZWERKSTOFFE e. V sertifikavimo. Todėl gaminiai yra nuolat tikrinami įmonės viduje ir periodiškai tikrinami išorinių kokybės tikirinimo įmonių. Tokiu būdu mes visada garantuojame aukštą mūsų gaminių kokybę, ir tai įrodo Holzwerk e.V kokybės ženklas ant mūsų gaminių.

Kuom Megawood skiriasi nuo kitų kompozito dangų?

  • Megawood gaminama iš išskirtinio medžio ir pluošto lydinio, neturinčio savyje PVC, kuris kenksmingas sveikatai
  • Megawood gaminama pilnu tūriu, ne tuščiavidurė, todėl nepraranda tvirtumo per laiką. Įprastos WPC kompozito terasos gaminamos tuščiavidūrės. Jau gręžiant atsiranda mikroįskilimai, o dėl UV saulės įtakos, per laiką prarandamas tvirtumas dėl prastų žaliavų ir priedų naudojimo, ko pasekoje terasa suskilinės ar net gali įgriūti po kurio laiko. Tuo ypatingai dažnai pasižymi pigios kinietiškos ar vietinės gamybos produkcija.
  • Megawood medžio ir plaušio santykis užtikrina, kad ne tik paviršius, bet ir jausmas prisilietus atrodytų, lyg tai būtų tikro medžio terasa, tačiau ji turi visus atsparumo rodiklius, kuriais pasižymi tik kompozito terasos.
  • Megawood terasos nekaista, kitaip nei kitos pigios plastiko ir medžio kompozito dangos. Įkaitimo laipsnis tolygus tropiniams kietmedžiams.
  • Megawood terasinių lentų spalva rifliuotų pozicijų tamsėja, lygių šviesėja.
  • Megawood siūlo išskirtinę lentų kokybę ir išorinę gamybos kontrolę, kas užtikrina visada vienodą gaminimo standartą.
  • Megawood terasos turi ypatingą paviršiaus ir formos dizainą, kurio neturi joks kitas gamintojas.
  • Megawood terasos yra ekologiškos ir net pritaikytos vaikų žaislų gamybai! Tokio standarto neturi joks kitas kompozito gamintojas!

megawood kompozito terasos

Pagrindiniai Megawood privalumai:

Nedidelis šiluminis medžiagos plėtimasis – esant net aukštoms temperatūroms.
Unikalus paviršiaus kietumas – labai atsparus įbrėžimams ir įspaudimams.
Atsparumas – paviršius žymiai atsparesnis vabzdžiams ir medžio grybeliui nei grynas medis.
UV stabilumas - paviršius ypatingai atsparus blukimui dėl naudojamų specialių pigmentų procese, kurie yra visu tūrių lentoje.
Priežiūra - ypatingai lengva priežiūrą dėl lentų atsparumo nuo mikroorganizmų bei paviršiaus lygumo.
Dizainas - megawood gamina išskirtinio dizaino terasines lentas, kurių nerasite niekur kitur! Ilgos,plačios ir unikalaus paviršiaus dizaino.
Kokybė - megawood gaminamas polimeras yra išskirtinės kokybės, gaminių priežiūrą vykdo nepriklausoma išorinė kontrolė
Ekologija ir saugumas - Dresdeno miesto laboratorija vienintelę polimerinę dangą Megawood pasaulyje pripažino kaip tinkamą naudoti net vaikų žaislams. Tai reiškia, jog sudetyje nėra jokių sunkiųjų metalų, kenksmingų priedų ar žalingų aplinkai junginių.

Megawood priežiūra:


Megawood montavimas:


Rodoma 1 - 7 of 7 produktų
Accept Site use cookies