Spalvų paletės

Yra 6 prekių.

UAB HOTA yra oficialus RAL GMBH ir NCS Colour AB atstovas Lietuvoje.

RAL GMBH yra RAL spalvų standarto gamintojas ir licenzijų tiekėjas visame pasaulyje. Nuo 1927 metų Vokietijoje patvirtintas spalvų standartas padeda visoms pramonės šakoms, kur naudojami dažai, susikalbėti, naudojant tą patį spalvyno standartą, kur spalvos yra koduojamos skaičiais.

NCS Color AB įkurta 1979 m ir šiuo metu yra nacionalinis spalvų standartas Norvegijoje, Ispanijoje, Pietų Afrikoje ir Švedijoje.

Šias paletes galite įsigyti www.spalvupaletes.lt

 • RAL Classic spalvų paletės

  RAL CLASSIC spalvų rinkinys

  RAL spalvos jau daugiau nei 85 metai laikomos unifikuotu spalvų standartų visose pramonės šakose. Pradžioje buvęs spalvų rinkinys per daugelį metų išaugo į 213 individualių spalvų. Bazinis matinių spalvų rinkinys randasi RAL 840-HR saplvų paletėje, blizgioms spalvoms skirtas spalvynas RAL 841-GL. Rinkiniuose RAL 840-HR ir RAL 841-GL randasi spalvos, kurios naudojamos svarbių institucijų ar yra pritaikytos konkretiems panaudojimams. Šios spalvų paletės keičiamos ir tobulinamos pagal kintančius industrijos reikalavimus. Dėka plataus spektro patenkinami visi panaudojimo tipai skirtingose pramonės šakose. Spalvų paletės funkcionuoja kaip dizaino spalvų mėginiai ir turi signalinių spalvų rinkinį skirtą naudoti, remiantis DIN normomis.

  Šias paletes galite įsigyti www.spalvupaletes.lt

 • RAL EFFECT - inovatyvi spalvų paletė industriniam ir produktų dizainui

  Su EFFECT kolekcija, RAL išpildo norą turėti platesnę spalvų gamą industriniam sektoriuje. RAL EFFECT sudaro 420 spalvų bei 70 metallic tipo spalvų. Tai pirmoji kolekcija iš RAL, kuri paremta vandens pagrindu gaminamais dažais. Gamyboje visiškai nenaudoti dažai, kurių sudėtyje yra sunkieji metalai.

  RAL EFFECT privalumai:

  • 420 spalvų bei 70 perlamutrinių (metallic tipo atspalvių)
  • Kiekviena spalvų šeima, susidedanti iš 6 atspalvių, turi vieną tinkantį perlamutrinį atspalvį
  • Įprastos ir perlamutrinės spalvos gali būti kombinuojamos kartu
  • Daug šviesių atspalvių
  • Suderinamumas su daugeliu  EN ir ISO standartais

  Šias paletes galite įsigyti www.spalvupaletes.lt

 • RAL design spalvų paletė

  RAL DESIGN sistema sukurta sofistikuotam spalvų parinkimui. Šią spalvų sistemą nauti dažniausiai renkasi architektai, dizaineriai bei reklamos gamybos įmonės visame pasaulyje.

  Su metodiškai parinktais, kolorimetriškai apibrėžtais atspalviais sistema puikiai pritaikyta individualiam spalvų parinkimui ir nuo 1993 metų, kada ji pirma kartą pasirodė, ji greitai tapo pagrindiniu įrankiu daugeliui vartotojų.

  Šias paletes galite įsigyti www.spalvupaletes.lt

 • RAL Individual spalvų paletės

  "RAL INDIVIDUAL" leidžia atspausdinti jūsų įmonės spaudinius, logotipus, spalvas- RAL EFFECT, RAL CLASSIC ir RAL DESIGN serijos spalvų paletėse. Tai daro "RAL" spalvų paletes veiksmingu reklamavimo įrankiu, nes tai yra geras būdas  pateikti ne tik jūsų įmonės pavadinimą, bet ir jūsų produktų spalvų paletę. Jūsų įmonės spaudinys gali būti pagamintas skaitmenine spauda (iki 1000 kopijų) arba ofsetine spauda. Kainos skiriasi priklausomai nuo kopijų skaičiaus ir reklaminės medžiagos spalvotumo.

  Šias paletes galite įsigyti www.spalvupaletes.lt

  K5 Individual    K7 Individual   K1 Individual

 • NCS spalvų paletės

  Šias paletes galite įsigyti www.spalvupaletes.lt

Rodoma 1 - 6 of 6 produktų
Accept Site use cookies