STO Ekologiški dažai, gruntai, glaistai, tinkai

Yra 38 prekių.

 

STO AG - tai ekologiškų apdailos medžiagų pradininkas. STO AG medžiagų ekologiją bei kokybę griežtai prižiūri ir kontroliuoja didžiausia sertifikavimo ir kokybės kontrolės grupė vokietijoje - TÜV Group. Ekologiški dažai, gruntai, glaistai gaminami be skiediklių ir minkštiklių bei su minimaliu kiekiu lakių organinių komponentų - mažiau nei 0,0001%. Lakios organinės medžiagos ypatingai kenksmingos žmonių imuninei sistemai, kvėpavimo takams bei smegenims. Lakios organinės medžiagos taip pat pažeidžia ir dar negimusio kūdikio imuninę sistemą. Mokslininkai įrodė, jog didesnė lakių organinių medžiagų koncentracija gali padaryti neigiamą įtaką žmogaus sveikatai, jo darbingumui bei aplinkai. STO AG gaminama produkcija jau dabar atitinka 2015 metų Europos Sąjungos ekologinius ir kokybės reikalavimus apdailos medžiagoms.
Vidaus apdailos dažams STO AG naudoja naujausią gamybos technologiją ir konservantus, kurie yra natūralus ir naudojami kosmetikos pramonėje, todėl STO AG dažai yra saugiausi ir ekologiškiausi rinkoje.

Ekologiškų Sto AG fasadinių dažų kokybę bei sudėtį patvirtino bei griežtai prižiūri šios organizacijos:

TÜV-SÜD - tarptautinė TÜV įmonių grupė - aukščiausias autoritetas gamybos priežiūros ir sertifikavimo veiklose. Šis ženklas patvirtina, jog visi STO AG dažai yra be nuodingų lakiųjų organinių junginių, minkštiklių, nuodingų konservantų ar priedų, sukeliančių "pajuodavimo efektą". Taip pat šis ženklas rodo, jog STO AG dažų gamyba nuolatos prižiūrima šios nepriklausomos institucijos, kuri tikrina produkciją kokybės ir ekologiškumo aspektais.

Natureplus® - ženklą turintys STO AG dažai yra apskritai be jokių konservuojančių priedų, o žaliavos atrenkamos tik iš aplinką tausojančių šaltinių.

Baubook - Austrijos energetikos instituto ir Austrijos statybų biologijos ir ekologijos instituto bendras projektas, vienijantis visus statybinių ekologiškų medžiagų gamintojus. Visi STO AG vidaus apdailos produktai BAUBOOK sistemoje patvirtinti kaip ekologiški.

Austrijos aplinkos apsaugos ženklas - šį ženklą turintys dažai ne tik išpildo visus ekologinius ir aplinkos apsaugos parametrus, bet ir yra aukščiausios produkto kokybės ženklas.

Išsirinkite sau tinkamą spalvą su elektronine spalvų palete - elektroninė spalvų paletė

 • Interjero dažai - 1 atsparumo klasė šlapiam trynimui

  Atspariausi interjero dažai sienoms ir luboms. Pirma atsparumo šlapiam trynimui klasė pagal EN 13300.
  Vokietijos koncerno Sto gaminami dažai pasižymi ypatingai lengva priežiūra, ilgaamžiškumu bei dengiamumo ekonomija.
  Šie dažai puikiai tiks sienoms tiek namuose, tiek biure ar specialiose patalpose, kur reikalingas ypatingai atsparus paviršius nuo trynimo.
  Papildomai sieną galimą sustiprinti dažant ant stiklo pluošto tapetų, kurie sustiprina paviršių nuo mechaninių pažeidimų bei
  palengvina priežiūrą.

 • Interjero dažai - 2 atsparumo klasė šlapiam trynimui

  Atsparūs interjero dažai sienoms ir luboms. Antra atsparumo šlapiam trynimui klasė pagal EN 13300. Vokietijos koncerno Sto gaminami dažai pasižymi ypatingai lengva priežiūra, ilgaamžiškumu bei dengiamumo ekonomija. Šie dažai puikiai tiks sienoms tiek luboms - tiek namuose, tiek biure ar specialiose patalpose, kur reikalingas ypatingai atsparus paviršius nuo trynimo. Papildomai sieną galimą sustiprinti dažant ant stiklo pluošto tapetų, kurie sustiprina paviršių nuo mechaninių pažeidimų bei palengvina priežiūrą.

 • Sto Struktūriniai dažai

  Sto Struktūriniai dažai ir vidaus apdailos sprendimai siūlo išskirtinės optikos sprendimus interjerams. Dažomi, glaistomi, purškiami dažai su specialia struktūra. Tai aukščiausios kokybės produktai, galintys patenkinti net ir aukščiausių standartų dizaino reikalavimus. Struktūriniai dažai puikiai tinka akcentuoti tam tikros erdvės plotus, ar suteikti naują dizainą esamiems.

 • Sto Struktūriniai tinkai

  Sto dekoratyviniai tinkai siūlo apipavidalinimo ir apdailos sprendimus beveik kiekvienai patalpos situacijai
  Būtina nepamiršti svarbiausių aspekto - kokybės. Elegantiškos ir modernios dangos pasižymi geriausiomis garų pralaidumo savybėmis, yra optiškai patrauklios ir mechaniškai atsparios.

  Viskas išradingam patalpų apipavidalinimui
  Dekoratyvinio tinko privalumas yra tas, jog jo grublėtumas sukelia paviršiaus žaidimą su šviesą ir šešėliais. Apšvietimo kampas, žiūrėjimo kampas, spalva ir grublėtumas gali kardinaliai pakeisti padengto ploto optiką. Funkcija, kurią galima papildyti ir praplėsti su skirtingo grūdėtumo tinku, paviršiaus apdirbimu dekoratyviniais dažais ir padengimais.

 • Sto gruntai ir glaistai - pagrindo paruošimo medžiagos

  Nuo pagrindo paruošimo priklauso galutinės apdailos kokybė bei optika. Nesvarbu ar jums reikia išlyginti pagrindą, užpildyti tarpus, izoliuoti gerianti pagrindą ar izoliuoti jį nuo kenksmingų medžiagų - Sto savo programoje turi kiekvienam atvejui pritaikytą produktą ir sprendimą. Ir svarbiausia - tausojantį aplinką bei kenksmingų medžiagų emisijas. Taip kaip ir yra įprasta Sto koncernui.

 • Funkciniai dažai

  Funkciniai Sto dažai pritaikyti kiekvienam individualiam atvejui. Ar tai būtų ypatingo mechaninio atsparumo poreikis, tam tikrų kenksmingų medžiagų izoliavimo ar oro valymo - Sto turi produktus skirtus kiekvienai problemai.

Rodoma 1 - 24 of 38 produktų
Accept Site use cookies