Klinkerinės plytos

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Klinkerinės plytos yra natūraliausia, kokybiškiausia ir ilgaamžiškiausia statybinė medžiaga pasaulyje. Klinkerinės plytos pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis, puikiai atlaiko mūsų kraštų šilumos ir šalčio kaitos ciklus, nes įgeria labai mažai vandens - neskilinėja nuo šalčio ir vandens poveikio ir nebluksta nuo ultravioletinių saulės spindulių. Klinkerinės plytos puikiai apsaugotos nuo mechaninio poveikio bei išlaiko savo faktūrą ir spalvą. Klinkerinės plytos yra natūralus produktas, nes jo gamybai naudojamas tik natūralios iš žemės išgaunamos žaliavos. Klinkerinių plytų priežiūra yra pigiausia lyginant su bet kuriomis kitomis fasadų sistemomis. Klinkerinio fasado pastatas vertinamas kaip aukščiausios kokybės ženklas, nes pastatui suteikia ypatingą vertę, kuri išlieka dar daug dešimtmečių. Klinkerinės plytos, kaip vienas iš seniausių statybinių produktų, pasižymi didele optikos pasirinkimo laisve ir skirtingais formatais. Klinkerinės plytos yra visiškai nedegios, todėl puikiai apsaugotos nuo gaisro poveikio. Dėl savo tankio klinkerinės plytos taip pat pasižymi puikiomis garso izoliacinėmis savybėmis.

Remiantis Vokietijos Vyriausybės statybų žalos ataskaita nustatyta, jog po 80 metų naudojimo, investicijos tinkuoto fasado atnaujinimui sudaro apie 130% pradinės investicijos sumos, tuo tarpu klinkerio fasado tik apie 32% ! Iš 32% investicijų, 30% sudaro klinkerio mūro siūlių atnaujinimo kaštai, o tuo tarpu pačio klinkerio tik 2% ! Todėl kokybiško klinkerinio fasado priežiūra praktiškai lygi nuliui.

Klinkerinės plytos, tai ypač aukštoje temperatūroje deginamos plytos, kurioms dėl specialaus gaminimo proceso esant labai aukštai temperatūrai uždaromos medžiagos poros, ko pasekoje klinkerinė plyta įgauna beveik visišką vandens neįgeriamumą, ypatingą mechaninį ir cheminį atsparumą ir optinį patvarumą. Klinkerinės plytos gaminamos iš špato, šamoto ir baltai arba raudonai degančio natūralaus molio. Naudojant skirtingus priedus klinkerio deginimo procese išgaunamos skirtingos spalvos.
Po džiovinimo proceso klinkerinės plytos pasiekia iki 3% vandens įgeriamumą, o po to dar deginamos specialiose krosnyse iki 1300 laipsnių pagal celsijų karštyje.

Klinkerinės plytos iš skirtingų gamintojų šalių pasižymi skirtingais gaminimo formatais, vandens įgeriamumu, tankiu, atsparumu gniuždymui, optika ir gaminimo proceso ypatybėmis. Daugiau informacijos rasite paspaudę ant jums patikusio gamintojo produktų katalogo.

 • Daniškos klinkerinės plytos Randers Tegl

  Vienos iš labiausiai žinomų ir gerbiamų klinkerio gamyklų Europoje daniškosios Randers Tegl istorija prasideda dar 1911 metais. Savininkui Carl piper įsigijus pirmąją klinkerio plytų gamyklą Danijoje, prasidėjo nepaliaujamo augimo, tobulinimo ir plėtimosi periodas. Randers-Tegl ypatingai žinoma dėl aukščiausios kokybės klinkerinių plytų ir čerpių, kurios turi ne tik unikalų paviršių ir optiką, tačiau pasižymi ypatingu apdirbimo procesu bei turi išskirtinę spalvų gamą.

  Peržiūrėkite Randers-Tegl plytų objektus

  Peržiūrėkite pilną Randers Tegl plytų brošiūrą

 • Vokiškos klinkerinės plytos - Gima-Ziegel

  GIMA-ZIEGEL išskirtinio ilgio klinkerinės plytos puikiai optiškai išryškina pastato horizontales ir sudaro vientisumo ir tęstinumo optika. Šių klinkerinių plytų naudojimas turi gilias tradicijas, atėjusias iš viduržemio jūros architektūros. Žaidžiant su skirtingo storio klinkerio mišinio storiais, spalvomis bei skirtingų paviršių klinkerinėmis plytomis, išgaunamas taurus ir išskirtinis dizainas.Klinkerinių plytų variacijos galimos nuo 290 mm iki 590 mm ilgio, nuo 40 mm iki 113 mm aukščio ir 90 mm arba 115 mm gylio. Aukščiausios klasės klinkerinių gaminių gamintojo GIMA-ZIEGEL produkcija pasižymi unikaliu dizainu, giliomis tradicijomis ir išskirtine kokybe, todėl šių plytų charakteristikos smarkiai lenkia EN 771-1 standartą.

  Peržiūrėkite objektus su GIMA-ZIEGEL plytomis

 • Olandiškos klinkerio plytos Steenfabriek De Rijswaard

  Steenfabriek De Rijswaard BV jau nuo 1900 m. tiekia klinkerines plytas privatiems ir komerciniams objektams visoje Europoje.
  Per praeitą šimtmetį gamykla išaugo į solidų koncerną su gamybos apimtimis, viršijančiomis 120 milijonų plytų per metus. De Rijswaard ypatingai daug dėmėsio skiria kokybei ir inovacijoms. Pvz. 2008 visi pagrindiniai gamyklos gamybos įrenginiai buvo pakeisti naujausią technologine įranga rinkoje. Ši įranga ne tik užtikrina aukščiausią kokybę, tačiau ir padaro De Rijswaard viena iš efektyviausių gamyklų šiame versle.

  Peržiūrėkite pilną rijswaard plytų spektrą

  Peržiūrėkite objektus su Rijswaard plytomis

 • Stogo ir fasado klinkerines plytos - fasadinės čerpės TEMPIO

  tempio plytos čerpės stogams

   

  Stogo ir fasado klinkerines plytos - fasadinės čerpės TEMPIO fasadui, stogui bei interjerui

   Universalus pritaikomumas, modernus dizainas

  Ispanų gamintojas TEMPIO pristato rankų darbo keramines čerpes Rustikotta Skin, kurios naudojamos tiek fasade, tiek ant stogo ir sukuria galimybę turėti vienos medžiagos tūrį pastatui. Šios išskirtinės, rankų darbo čerpės suteiks ne tik jūsų pastato architektūrai ieškomo modernumo, vientisumo tačiau ir pažymės plokštumų natūralų struktūriškumą. 

  Jokios fasado priežiūros

  Dar vienas didelis privalumas - dėl tokios konstrukcijos pastato fasado priežiūra tampa visiškai nereikalinga. Klinkerinių fasadų mūro siūlės yra jautriausia vieta, kurias reikia laikas nuo laiko atnaujinti, norint išlaikyti fasado sandarumą nuo vandens. Šioje konstrukcijoje mūro siūlių nėra, todėl nereikalinga jokia papildoma priežiūra.

  Čerpių matmenys

  Rustikotta Classic serijos čerpių ilgis - 400 mm, plotis - 225 mm, storis - 13 mm. Sąnaudos - apie 14,3 vnt/m2.

  Rustikotta Prime serijos čerpių ilgis - 500 mm, plotis 225 mm, storis 28 mm. Sąnaudos 10 vnt/m2

  Kaina nuo 40 eur/m2 + PVM Classic

  Kaina nuo 47 eur/m2+pvm Prime

   čerpės plytos stogams fasadams

  čerpės plytos fasadams ir stogams

  Paprastas montavimas

  Čerpės montuojamos montuojant su varžtais per jau pragręžtas ir paslėptas 4,8 mm standartines skyles gamykloje.
  Čerpės montuojamos ant medinės konstrukcijos. Papildomą montavimo informaciją galite gauti užklausę mūsų.

  čerpės plytos fasadui ir stogui

  čerpės plytos fasadams stogams

  tempio čerpės fasadui ir stogui

  tempio čerpės ir stogai fasadui

  Užsakomos iš sandėlio spalvos

  https://tempio.es/en/rustikotta-skin-english/

  tempio čerpės fasadui ir stogams

  tempio čerpės fasadamstempio čerpės fasadui ir stoguitempio cerpes fasadams

Accept Site use cookies